Natura Park na Google+
Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park
Opinie naszych gości

Natura Park jest miejscem które fascynuje i zachwyca. Wspaniała infrastruktura do wypoczynku, świetna kuchnia. BRAWO WY!

Roman
 

Polecam każdemu, kto liczy ma odskocznię od codziennych trosk i obowiązków!

Zuzanna
 

Wspaniałe miejsce. Pyszne jedzonko. Sympatyczni właściciele. Gorąco polecam!

Jarosław
 

 

Naprawdę watro wybrać się w to miejsce, przesympatyczni właściciele, którzy tworzą wręcz rodzinną atmosferę, czyściutko, cichutko, obiekt zamykany, dozorowany, piękne zadbane domki, alejki, duży grill, bawialnia dla dzieci w budynku i po za nią, tężnia mieniąca się kolorowymi światełkami i wiele wiele innych atrakcji.


Joanna
 

Świetne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Każdy znajdzie coś dla siebie m.in grota solna, sauna, tężnia. Super miejsce na wycieczki rowerowe, spacery na jagody :). Właściciele bardzo mili, służą pomocą. Miejsce szczególnie polecam rodzinom z dziećmi, bo dzieci mają co robić. W razie niepogody bawialnia w budynku, a gdy tylko deszcz nie pada to bawią się na placu na dworze.

Wiola
 

Natura Park to bardzo urokliwe miejsce, w którym można wspaniale wypocząć. Moje dzieci nie nudziły się ani minuty, bawiły się w chowanego wśród drzew, obserwowały wiewiórki i sarny biegające tuż za ogrodzeniem. Plaże w Ostrowie nie są przeludnione, bardzo bezpieczne do wypoczywania z maluchami. Moja rodzina spędziła wspaniałe wakacje, a ośrodek Natura Park polecam szczególnie dla rodzin!

Agnieszka
 

Świetnie spędzony czas we wspaniałym miejscu! Z daleka od zgiełku nadmorskich miejscowości, i ten las na wyciągnięcie ręki... Domy z drewna są bardzo dobrze wyposażone i urządzone w wysokim standardzie. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcąc odpocząć od pędu życia, trochę zwolnić i spędzić czas z przyjaciółmi lub jak ja z rodziną. Z czystym sumieniem mogę to miejsce polecić każdemu!

Adam
 

Warunki idealne do wypoczynku.

Andrzej